Gjenden eshtra njeriu poshtë urës. Dolën gjatë punimeve në rrugë

| 13:14
SHPËRNDAJE

Gjenden eshtra njeriu pranë një ure në vendin e quajtur “Lumi i Tërhanit” në Pogradec.

Foto12Policia bën me dije se njoftimi mbërriti në Sallen Operative Pogradec, nga punëtorët e mirëmbajtjes së rrugës.

“U njoftuam se tek vendi i quajtur “Lumi i Tërhanit”, pranë urës, në afërsi të fshatit Udënisht, punëtorët e mirëmbajtjes së kësaj rruge, gjatë punës së tyre, duke gërmuar, kanë konstatuar një palë eshtra njeriu”- njofton policia.

Sipas saj, nga hetimet paraprake eshtrat dyshohet të jenë të vjetra. Grupi hetimor, ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.