“Gjak nga goja, djali na u mbyt përpara syve”, babai i 5-vjeçarit rrëfen tmerrin, lëpirësja për pak i merr jetën të miturit

| 15:30
SHPËRNDAJE

Babai i një 5-vjeçari ka kërkuar që lëpirëset të ndalohet sepse djali i tij për pak sa nuk u mbyt. Brett Cole tani po paralajmëron prindërit e tjerë për rreziqet që ka lëpirësja.

Ai thotë se zakonisht ai ja ndalon djalit të tij që të hajë këto gjëra. Bobby 5 vjeçar ishte ulur me të ëmën, kur për një moment ai filloi të nxirte zhurmë mbytëse pasi lëpirësja u nda nga shkopi dhe i ngeci në fyt.

Nëna e tij ndërhyri menjëherë duke ja larguar ëmbëlsirën djalit nga fyti, e cila i shkaktoi gërvishtje dhe gjak.

“Normalisht ne nuk jau japim fëmijevë tanë këto gjëra. Por atyre ju ishin dhënë disa lëpirëse për Halloween dhe ne i lejuam këtë herë”, u shpreh babai.

Burimi: The Sun

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.