Getinjo shpreh dëshirën për vitin e ri: Nuk dua të jem i pasur apo i famshëm, thjesht dua…

| 11:24
SHPËRNDAJE

Getinjo është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

 

Përveç postimeve për projektet muzikore ai publikon edhe mesazhe të ndryshme për fansat.

Së fundmi reperi shkroi një Instagram, atë që duket si dëshira e tij për vitin e ri që po vjen.

Mozzik shkruan se dëshiron që 2020 ta jetojë pa stres e shqetësimi.

Ai thotë se nuk i interesojnë paratë apo fama, mjafton të jetë i lumtur.

“Në 2020 dua ta jetoj jetën time pa stres dhe shqetësime. Nuk ka nevojë të jem i pasur apo i famshëm. Thjesht dua të jem i lumtur,”- shkroi Getinjo.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.