Gerta Shino ndahet nga i dashuri? Ish-banorja e BB shihet nën shoqërinë e këngëtarit shqiptar (Foto)

| 17:01
SHPËRNDAJE

Ajo është një nga ish-banoret e ‘Big Brother’ më të komentuarat në media. Gerta Shino prej disa kohësh bashkëjetonte me të dashurin e saj parukier, Florentin në Norvegji.

 

Madje tha se kishte bërë plane për martesë me të. Por ajo ka disa kohë që është kthyer në Tiranë. Fakti që Gerta i ka fshirë fotot me Florentin nga Instagrami na bën të mendojmë që ka krizë mes çiftit.

Ndërsa mbrëmjen e djeshme ish-banorja u pa në shoqërinë e këngëtarit Seldi Qalliu dhe të ish-banores tjetër Armela Hyseni. Kjo e fundit ka publikuar një video ku shihen të tre duke darkuar.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.