Gafa e Kumbaros me “don’t f*ck them”, analisti Demalia: Ku e kish hallin ministresha?!!

SHPËRNDAJE

Analisti Ilir Demalia, në një postim në Facebook, ka reaguar pas postimit nga ministrja Mirela Kumbaro, e cila ngjalli debate të forta në rrejt.

Demalia në një postim shkruan se  Kumbaroi provoi me një thënie të një autori amerikan.

Ilir-Demaliaj-SHBA

POSTIMI I PLOTË

Ku e kish hallin ministresha?!!

Kumbaro provokoj me nje quote të John Ëater, por pa ja permendur emrin regjizorit, komedianit, gazetarit, amerikan.

Nuk di ku e ka pasur hallin ministresha, por, jo libra më shumicë të ketë ajo, por edhe sikur “Bibliotekën e Aleksandrisë” të ketë,nuk besoj se do të hynte… sado-pak , të fuste dhe kokën… në kthinat e… bibliotekës së saj…

Qartësisht ministresha zbuloj nëpërmjet inkoshientit se libri saj është I mbyllur ka kohë për mos u hapur më si mos-interes publik.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.