‘Fut e bjer’ në mes të lokalit, gruaja ‘zhdëp në dru’ burrin, dëshmitari tregon arsyen (video)

| 15:31
SHPËRNDAJE
 

gruaja1

Një grua dhunon dhe rreh me shpulla një burrë në ambientet e brendshme të një lokali dhe këto pamje janë duke qarkulluar në rrjetet sociale. Qytetari që ka filmuar skenën shprehet se gruaja ka gjetur të dehur burrin e saj në lokal.

Pasi mësoi që ai ishte “tapë”, gruaja nisi ta godasë disa herë me shpulla në fytyrë.
Ndonëse në lokal burri ndodhej me të njohurit e tij, kjo gjë s’e ka ndalur gruan që ta “zhdëpë në dru”, raporton JOQ.

Siç shihet dhe në video, burri nuk ka bërë asnjë reagim, ndërsa disa nga personat e pranishëm në lokal kanë nisur të qeshin nga skena e pazakontë.

pjimage (95)

Videoja është filmuar në një lokal në qytetin e Burrelit.

Mesazhi i plotë: Pershendetje JOQ! Kjo video eshte bere ne qytetin e Burrelit para 2 ditesh. Burri ishte dehur dhe po pinte kafe dhe gruaja kur e shikoi filloi ta rrihte”.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.