“Fushatë fantastike”/ Ervin Salianji poston foto nga takimet elektorale: Zotohem se më 25 prill do të marrim votën për t’i dhënë atyre pushtet!

Mar 30, 2021 | 21:36
SHPËRNDAJE

 

Duke postuar disa foto nga fushata elektorale, kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Korçë, Ervin Salianji thotë se ata do të jenë fytyra e Shqipërisë për të cilën në 25 prill do të marrim votën për t’i dhënë atyre pushtet!

166970447_3942314709124309_7426731449321638980_n

Ai e konsideron fushatën fantastike, duke shtuar se pjesëmarrja i përcjell besim dhe motivim.

Reagimi i plotë:

Fushatë fantastike

Këto fytyra dhe ky entuziazëm përcjellin besim dhe motivim të jashtëzakonshëm! I shoh në sy secilin prej tyre dhe zotohem se ata do të jenë fytyra e Shqipërisë për të cilën në 25 prill do të marrim votën për t’i dhënë atyre pushtet! Faleminderit

Fushatë fantastike ❤️ 🇦🇱

Këto fytyra dhe ky entuziazëm përcjellin besim dhe motivim të jashtëzakonshëm! I shoh në sy…

Posted by Ervin Salianji on E martë, 30 Mars 2021

© Panorama.al

Te lidhura