Frikë nga dëmtimet prej fushës sintetike, Partizani udhëton 66 km në ditë

SHPËRNDAJE

Partizani gjen zgjidhje për dëmtimet. Fakti që kohët e fundit shumë lojtarë të kuq kishin shfaqur probleme me dëmtimet, ka bërë që drejtuesit të gjejnë një fushë tjetër që skuadra të zhvillojë seancat stërvitore.

Partizani

Kryesuesit e kampionatit u stërvitën për disa kohë në kompleksin stërvitor “Internacional” në Pezë Helmës ku fushat janë me bar artificial. Dhe duket se kjo ka ndikuar që disa lojtarë të shfaqin probleme. Ekipi do të udhëtojë çdo ditë vajtje-ardhje rreth 66 kilometra drejt Elbasanit për të zhvilluar seancat stërvitore.

VLADIMIR MEMA
SHKRIMIN E PLOTË E LEXONI NË VERSIONIN PRINT TË GAZETËS “PANORAMA SPORT”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.