Françeska Jaçe ekspozon të pasmet bombastike dhe pyet fansat: A ka më veshur se kaq?

SHPËRNDAJE

Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe di gjithmonë si të jetë në qendër të vëmendjes me fotografitë provokuese që publikon në rrjetin social “Instagram”.

franceska2

Së fundmi, modelja ka postuar disa foto në profilin e saj ku shfaqet me bikini pranë një pishine.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/franceska-jace-ekspozon-te-pasmet-bombastike-dhe-pyet-fansat-a-ka-me-veshur-se-kaq/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTë pathënat e një komploti/ Si dështuan britanikët, në përmbysjen e regjimit bolshevik në Rusi
Artikulli tjetër“Diçka e madhe po vjen!” Investim gjigant në akademinë e Skënderbeut

S'KA KOMENTE

Comments are closed.