Françeska Jaçe ekspozon gjoksin, komentet e dy këngëtareve seksi marrin vëmendjen

SHPËRNDAJE

Ish-banorja e “Big Brother”-it Françeska Jaçe është një ndër vajzat më seksi në showbiz-in shqiptar. Asetet e saj janë komentuar gjerësisht dhe shkak për këtë janë bërë fotografitë “hot” që ajo poston në rrjetet sociale.

Modelja seksi ka postuar mbrëmjen e djeshme një foto në “Instastorie”, ku ekspozon gjoksin e saj bombastik, por përveç gjoksit, vëmendje ka marrë edhe mbishkrimi që ka bërë mbi foto.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/franceska-jace-ekspozon-gjoksin-komentet-e-dy-kengetareve-seksi-marrin-vemendjen/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.