FOTO+VIDEO/ Skandal në Itali, gjyqtaren seksi e kërcënojnë me…video intime

Jan 25, 2022 | 14:42
SHPËRNDAJE

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka dëshmuar se disa faqe i kanë vjedhur asaj disa video personale me përmbajtje seksuale dhe janë publikuar në formë hakmarrjeje në Telegram dhe WhatsApp.

pjimage - 2022-01-25T143542.206

“Ata po shpërndajnë videot e mija private në rrjetet sociale si Telegram dhe WhatsApp, të cilat unë nuk i kam shpërndarë dhe dikush i ka regjistruar pa dijeninë time” u shpreh gjyqtarja 22-vjeçare në një video të shpërndarë në Instagramin e saj.

Emri i Diana Di Meo është bërë një trend kërkimi në Google në Itali dhe për këtë arsye ajo i ka denoncuar personat përgjegjës. Personat e përfshirë në këtë skandal rrezikojnë deri në gjashtë vite burgim.

 

 

fgjh

fhad

sgj

dhgk

 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura