FOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigant! Pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”

Nov 20, 2023 | 20:47
SHPËRNDAJE

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në ndeshjen me Ishujt Faroe, e vlefshme per Euro 2024.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.55 WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.54 (1) WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.54

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme. (VIDEO)

Kujtojmë që kombetarja shqiptare ka siguruar biletën për në Gjermani, por synon edhe nje fitore me Ishujt Faroe.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura