FOTO+VIDEO/ Humbi penalltinë ndaj Vllaznisë, Skuka i përlotur i kërkon falje tifozëve

Apr 13, 2022 | 21:01
SHPËRNDAJE

PANORAMA SPORT/ Xhuljano Skuka ishte protagonist në humbjen e Partizanit përballë Vllaznisë nga gjuajtjet e 11-metërshave që vendosën finalistin e dytë të Kupës së Shqipërisë.

skuka

Sulmuesi humbi penalltinë e parë ndaj shkodranëve dhe të vetmen për Partizanin, që solli eliminimin e tyre nga ky kompeticion.

I përlotur, Skuka shkoi dhe i kërkoi falje tifozëve të tij, pas i hoqi mundësinë Partizanit për të shkuar në finale. Gjithashtu dhe shokët e tij të ekipit ishin aty për të ngushëlluar sulmuesin e kuq.

 

© Panorama.al

Te lidhura