FOTOT/ Zbulohet cili është politikani biznesmen, për të cilin Rudina Dembacaj la bashkëshortin e saj

| 11:51
SHPËRNDAJE

rudi

Pas shumë thashethemeve për divorc, të shoqëruara me arsyen e ndarjes që ishte një tradhti në mes, prezantuesja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, më në fund vendos të konfirmojë ndarjen nga bashkëshorti, Aleksandër Varfaj. 

“Po, është e vërtetë, po divorcohemi”, deklaroi ajo në një intervistë për “Wake up” në “Top Channel” pak ditë më parë.

Ajo çfarë përflitej prej disa muajsh në mediat rozë u konfirmua nga vetë Rudina Dembacaj, duke pohuar se ajo dhe bashkëshorti janë në procedurë divorci.

rudina

“Po, është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Kërkesa për divorc është paraqitur në qershor”, tha moderatorja, duke shtuar se ajo dhe Aleksi kanë një mrekulli, vajzën e tyre që quhet Viktoria.

Lajmi dhe aludimet e shumta për një ndarje të mundshme nisën shtatorin e këtij viti, ku Dembacaj vazhdimisht i referohej të shoqit thjesht si “babai i Viktorias”.

Rudina

Por çfarë flitet për jetën e saj private pas prishjes së martesës me partnerin, që u martua në 2016- ën? 

Në fakt, për hir të së vërtetës, emri i Rudina Dembacajt ka bërë lëmsh vetë politikën, duke qenë se emri i të dashurit aktual është një person që gjendet mes botës së politikës.

rudina2

Edhe pse në fillim u përfol për një lidhje të mundshme me një politikan të djathtë, nisur nga disa foto miqësie me të, në fakt burime pranë saj thonë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është në një lidhje me një ish=deputet, i komentuar për problemet me drejtësinë.

Nuk dihen shumë detaje për njohjen e saj me biznesmenin, që më pas u bë deputet dhe që para pak kohësh pati edhe një fatkeqësi familjare./PANORAMA 

rudina-min-2-768x960 Capture-98 auto_Screenshot_71569055758-770x433

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.