FOTOT/ Zbërthen zinxhirin e pantallonave dhe …, pozat provokuese të Luana Vjollcës “çmendin” ndjekësit

| 20:51
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është shfaqur mjaft provokuese në setin e ri fotografik.

Modeatorja shqiptare pozoi para aparatit fotografik me pantalloa me zinxhir të hapur dhe një këmishë të bardhë që i nxirrte në pah gjoksin.

Ajo dukej mjaft seksi me paruke bjonde, ndërsa “çmendi” ndjekësit me imazhet e reja në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Luana pozoi për revistën e famshme turke “Modda”. Këtë e bëri të ditur vetë ajo, duke ndarë fotografitë në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo tha se ndihet shumë mirë pas intervistës ekskluzive dhënë për këtë revistë, për të cilën ka realizuar disa poza e veshur me xhinse.

/Panoramaplus.al

   

         

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.