FOTOT/ Viti i Skënderbeut, ja si do të jenë shkresat zyrtare në 2018

SHPËRNDAJE

Në zbatim të vendimit të Komisionit Shtetëror për Vitin Mbarëkombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu, Këshilli i Lartë i Arkivave miratoi dje, me vendimin nr. 12, modelet e dokumenteve administrative që përmbajnë logon, të detyrueshme për zbatim nga gjithë administrata shqiptare.

Logoja dhe përmasat e saj janë miratuar nga Komisioni Shtetëror me vendimin nr.2, ndërkohë që KLA e ka integruar në dokumentet administrative për vitin 2018.shkresa 4 shkresa 3 shkresa 2 shkresa 1

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.