Fotot/ Vetëtimat ndriçojnë Tiranën natën, rikthehet shiu pas të nxehtit saharian

1
SHPËRNDAJE

Pas me shume se dy javesh qe temperaturat nuk binin nen 38 grade, Tirana sot eshte lagur edhe nga shiu.

Ne disa zona te kryeqytetit pikat e shiut kane sperkatur disi rruget, nderkohe qe vetetimat e kane ndricuar qiellin.

Ralf Gjoni ka publikuar ne faqen e tij ne Facebook foto teksa teksa vetetimat nuk ndalonin mbi Tirane.

FB_IMG_1502575090279 FB_IMG_1502575084276

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakHoroskopi i datës 13 gusht 2017
Artikulli tjetërLexoni faqen e parë të gazetës "Panorama" dhe "Panorama Sport"

1 KOMENT

Comments are closed.