FOTOT/ Vdekja e 17-vjeçares, Indrit Bajraktari i martuar në Angli. ‘Shpërthejnë’ komentet në profilin e tij: E mbyte vajzën e huaj o pjellë i ku**ës

Aug 21, 2020 | 20:03
SHPËRNDAJE

Almudena-Bajraktari-me-indritin-6

Indrit Bajraktari, i cili u arrestua pas vdekjes së 17-vjeçares Enisa Dodaj në plazhin e Velipojës, rezulton të jetë i martuar në Angli, ku edhe jetonte. Nga fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale, duket 25-vjeçari në krah të një vajze, e cila besohet të jetë partnerja e tij.

Bajraktari ka një profil me emrin e tij në rrjetet sociale, por informacioni për ata që nuk e kanë ‘shok’, mungon.

Në të vetmen foto që ai ka të hapur, për ta parë edhe ata që nuk e ndjekin, komentet janë nga më të ndryshmet.

Prej dy ditësh, që kur ngjarja është mësuar, opinioni publik është tronditur. Të shumta janë reagimet negative në foton e Indritit.

Almudena-Bajraktari-me-indritin-1 Almudena-Bajraktari-me-indritin-2 Almudena-Bajraktari-me-indritin-3

Disa nga komentet:

“Ngushellime per kushriren!! E vrate, cfare zgjidhet?? Do hani burg ose do vazhdoni te vriteni mes fiseve. Shpresojme te kalbet ne burg”

“Qe te kem ktu afer po ste q**a ropt dhe ta fus plumbin ne balle o vk qofsha i poshter mer pi**ropsh njeri ta q**sha koken kok rose”

“taman rrac mutit matrapaza e bethqima a mbytet fmija 17 vjeqe po kyt duhet me e djeg ne Benxin nmidis shkodres”

“Po asaj qju desh te shkonte me kte ku ka njeri qe njifet sot po duhet te mbajn dhe pergjisi prindja se me ke del goca e qa ben ajo jo ta lej te iki vajza na doje 17 vjece me djal 25 vjec ajo paska fol e paska dal direkt takohej e te hipte ne motorr mua me vjen shum keq per vajzen por sduhet fajsu shum as ky quni 😥”

“un nuk po i jep te drejt por goca 17 vjece me djal 25 vjec cfar do pse nuk u lidh me moshen e vet ajo po te fliste me me qun 25 vjec po kan fajin prindja kur nuk kontrollojn fmijen me ke del e ku shkon se sot nuk njifet kush e smund te fajsosh askend se te mbyll gojen tjetri te thot ruaj fmiun tend ti se quni ate pun ka po duhet kujdes shum ne ket jet qe ka ardh”

“Tmerr.o.zot.Vajza.e.huaj.turp.dhe.ajo.17.vjece.cfar.prinderish.ka.ajo.qe.e.lan.vajzen.me.djalin.e.huaj.xhiro.kush.lidhet.neper.rrejetet.sociale.e.ka.thuer.qafen.rrugacet.shqiptare.dhe.manjaket.shqiptar.te.du.jan.skandaliz.njerez.si.Djali.Si.vajza.turp.njerzia.shqiptar.kudo.qe.jetojn.si.jasht.shtetit. si.brenda.vendit.te.vet.Qafen.e.thefshin.dhe.djali.im.me.qen.ne.ket.dor.kaq.na ka ardhur ne majen e hundes me keto.mostra.hic.mos.na.vjeri.keq.per.keto.tipa.pa.zgjuarsi.”

“Bjeri bythes ne Burg per Ca’ vite te mira”

 

komentet3 komentet4 komentet5

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura