FOTOT/ Tabaku i tregon mesazhin Nokës, por kujdeset për…

SHPËRNDAJE

Partia Demokratike kërkoi sot në disa komisione parlamentare dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj pas audio-përgjimit të publikuar dje.

tabaku noka 1

Në komisionin e Medias, deputetët e PS-së u larguan nga mbledhja duke lënë vetëm opozitën, ndërsa në atë të ekonomisë, shumica duket se rezistoi duke e vijuar mbledhjen.

Në disa foto të publikuara nga fotografi i akredituar në Kuvend, Agim Rama, është fiksuar deputetja e PD-së, Jorida Tabaku duke i treguar një mesazh kolegut të saj, Flamur Noka.

Por siç duket nga fotot, ajo është kujdesur shumë që mesazhi të mos rrjedhë te persona të tjerë, ku më pranë tyre ishte kryetari i Komisionit, Erion Braçe.

deputet e PD spahia hasa tabaku noka 2 tabaku noka 3 tabaku noka 4

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNis muaji i Ramazanit, myftiu i Tiranës: 30 ditë ditë larg pijes, veseve dhe...konsumit të politikës
Artikulli tjetërTre muaj pa luajtur te Benevento, Memushaj nuk është parë në fushë që prej shkurtit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.