FOTOT/ Rona Nishliu nuse, publikohen pamjet nga dasma e këngëtares

SHPËRNDAJE

Ajo është cilësuar gjithmonë si zëri brilant i muzikës shqiptare, dhe sigurisht nuk mund të harrohet suksesi i saj në Eurovizion, ku arriti të renditej e treta.

Por, ndërsa të gjithë e dimë vijimësinë e karrierës së saj, për jetën private të Rona Nishliut, dimë fare pak.

Së fundmi një lajm shumë i bukur ka ardhur prej Ronës, ndërsa këngëtarja ka celebruar dashurinë e saj në martesë.

Kjo foto ka qenë një befasi shumë e bukur për të gjithë fansat e saj…

rona

auto_Rona_Nishliu_nuse41536519978 (1) auto_Rona_Nishliu_nuse1536519982 auto_Rona_Nishliu_nuse21536519981 40843810_2090695880948603_5389885029153383388_n 41356114_161448401424413_3177602747650203624_n

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.