FOTOT/ Rënie gurësh në Elbasan-Qafë Thanë, ARRSH jep informacion për situatën

| 10:41
SHPËRNDAJE
 

reshjet e dendura te shiut pergjate nates sollen me vete probleme ne qarkullin ne aksin Elbasan-Qafë Thanë (Murrash).

Ne kete segment ka pasur renie guresh qe kane shaktuar prbleme ne qarkullim, por sipas ARRSH situata u normalizua shpejt.

Postimi i ARRSH 

Gjatë orëve të para të mëngjesit ka pasur reshje shiu 💦 në juglindje të vendit.
🚧Përgjatë segmentit rrugor Elbasan-Qafë Thanë (Murrash) ka pasur rënie materiali në trupin e rrugës. Kontraktorët e mirëmbajtjes 🚜 bënë menjëherë pastrimin e rrugës duke mos penguar trafikun

guret rruge guret rruge1 guret rruge2 guret rruge3 guret rruge4

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.