FOTOT/ Rama, dy orë takim me drejtuesit politikë të PS në qarqe. Ja çfarë ishte në qendër të mbledhjes, porositi që…

| 18:15
SHPËRNDAJE
 

Ka zgjatur rreth 2 orë takimi qe kryeministri Edi Rama në cilësinë e kryetarit të PS mblodhi zhvilloi sot me kreret politike te PS ne qarqe.pjimage (4)

Takimi i mbajt ne seline e PS-se, dhe perfundoi rreth ores 18:00, nderkohe qe kishte nisur qe ne oren 16:00.

Mesohet se takimi u mbajt në kuadër të organizimit të zgjedhjeve dhe News 24 raporton se Rama do iu dha porosi krereve ne qarqe te jene te vemendshem per sherbimet ndaj qytetareve.

Mesohet se ai ka kerkuar zevendesim te te gjithe atyre qe nuk kane pasur nje performance te mire.

Ky eshte takimi i trete brenda pak kohesh qe Rama mban me drejtuesit politike te PS ne vend. Dy të parat u mbajtën më 9 shtator dhe 14 shtator.

Kujtojme se Rama ka dekjlaruar qarte se kerkon ne kete perballje zgjedhore 74 mandate ne nje gare elektorale ne te cilen synon mandatin e tij te trete. ruci1 rama rama1 rama2 rama3

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.