FOTOT/ Raiden feston 2-vjetorin dhe Jona Spahiu i dhuroi vogëlushit këtë festë gjigante

| 15:46
SHPËRNDAJE
 

Dy vite më parë, moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (4)

Ajo solli në jetë një djalë, i cili quhet Raiden dhe sot feston 2-vjetorin e lindjes.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (1)

Nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, Jona ka ndarë disa momente nga festa e ditëlindjes së vogëlushit të saj.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (3)

Bashkë me bashkëshortin, Frenklin, çifti është kujdesur t’i dhurojnë Raiden një festë të madhe, të personalizuar me lojërat që ai ka qejf, si dhe me një tortë gjigante.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (7)

Nëpërmjet fotove të postuara në Instastory, shtëpia dukej e zbukuruar plot me tullumbace shumëngjyrëshe, por jo vetëm.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (7)

Çifti duket se ka menduar për çdo gjë, duke filluar që nga zbukurimet e deri tek dhuratat.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (6)

Moderatorja dhe Raiden duken mjaft të lumtur dhe kuriozë, teksa përpiqen të zbulojnë çfarë fshihet poshtë letrës së paketimit.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (8)

Megjithatë, fotoja më e ëmbël është ajo ku Jona dhe Frenklin mbajnë të voglin, teksa ai iu fryn qirinjve.

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (11) jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (12) jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (10) jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (9)

jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (2) jona spahiu i dhuron festën gjigante të birit (1)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.