FOTOT/ “Plata o plomo”- Kryebashkiaku i Bulqizës u filmua duke konsumaur kokainë, faqet satirike shfrenojnë fantazinë. Ja memet më të bukura

| 16:16
SHPËRNDAJE

Lefteri Alla CoverPublikimi i videos së kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla teksa konsumon kokainë në një ambient publik ka shfrenuar fantazinë e rrjeteve sociale.

Disa prej faqeve satirike, si “Brryli Broadway”, “Alergjiku”, “Lolita” etj, nuk kanë lënë pa u shpëtuar rasti i Lefter Allës, të cilin e kanë paraqitur në mënyrat nga më humoristike për ndjekësit e tyre.

Lefter Alla po hetohet aktualisht nga SPAK, ndërkohë që Partia Socialiste është distancuar nga veprimi i tij, duke kërkuar ndëshkm maksimal nëse vërtetohet konsumi i narkotikëve.

Lefer Alla11aa Lefer Alla11 Lefer Alla11a

Meme Lefteri Meme Lefteri1 Meme Lefteri11 Meme Lefteri111 Meme Lefteri1111 Lefer Alla Lefer Alla11aa1 Lefer Alla11aa11

 

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.