Fotot/ Përplaset nga makina djali i reperit të famshëm shqiptar, ja si është gjendja e tij

| 11:04
SHPËRNDAJE

Djali i reperit të famshëm shqiptar, Dudës është përplasur nga makina.

Lajmi e bëri të ditur vetë reperi në një postim në InstaStory, ku tregoi se Geni është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ai ndau me ndjekësit një foto të djalit ku shihen dëmtimet që ka marrë në fytyrë si pasojë e aksidentit.

“Ky burrë i madh është mirë tani, falë Zotit,”- shkroi reperi, ndërsa me shaka shtoi: “Ai përplasi makinën me kokë.”

Ndërkohë edhe Geni ndau disa foto nga një spital në Liverpool të Anglisë, ku shiheshin qartë dëmtimet e marra dhe këmba e vendosur në allçi.

“Jam mirë, shumë mirënjohës për të gjithë dashurinë tuaj,”- shkroi ai, krahas imazheve.

/Panoramaplus.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.