Fotot/ Përcillen në banesën e fundit viktimat e ‘grushtit të shtetit’

| 15:48
SHPËRNDAJE

Turqia ka përcjellë për në banesën e fundit sot disa prej viktimave të grushtit të dështuar të shtetit.

Nga trazirat mbrëmjen e së premtes mbetën të vrarë mbi 300 persona, raportojnë mediat turke. Shifër kjo ende jo e konfirmuar zyrtarisht. Në varrim ka marrë pjesë edhe presidenti i Turqisë, Recep Taip Erdogan.

436

CnkGUufWYAAwoDW

13692601_503555496501327_3879592510851554226_n 13775349_503555456501331_1802714062655737818_n 13716076_503555463167997_3801076412003804474_n 13754253_503555459834664_3461484620329562964_n

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

Comments are closed.