FOTOT nga paparazzi/ Pas një mungese të gjatë, rishfaqet Fate Velaj

| 13:43
SHPËRNDAJE

Këtë të enjte ra në sy prezenca e Fate Velajt, deputetit socialist, i cili la Vienën për të filluar një karrierë politike në Shqipëri. Ne e e kemi pagëzuar si fashionistin e Parlamentit, sepse ai gjithmonë ka ditur të vishet bukur dhe sidomos me shumë ngjyra.

fate-3

Mirëpo, kohëve të fundit ra në sy mungesa e tij. Thashethemet e korridoreve të Parlamentit dhe në ambientet e gazetarëve thuhej që Velaj u mërzit shumë me Ramën, sepse donte që ai ta kandidonte për kryetar bashkie në Vlorë. Dhe që në atë kohë, Velaj nuk u duk më në Parlament. Mesa duket është rikthyer që të mos djegë mandatin, por duhet parë se sa aktiv do jetë ai tani në jetën politike.

fate2 fate1 fate

PANORAMA PLUS

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.