Fotot nga paparazzi/ Mban “fronin” si një nga femrat më seksi në vendin tonë! Si duket Zaimina Vasjarit në përditshmërinë e saj, larg shkëlqimit të Instagram-it

Jan 15, 2023 | 20:37
SHPËRNDAJE

Që kur u bë nënë për herë të parë, Zaimina u largua nga skena muzikore. Natyrisht që shkak ishte koha që donte të kishte për familjen e saj të re.

zaimia vasjari10

Këngëtaren e kemi parë shpesh në rrjetet sociale, që tashmë me dy fëmijë vijon të jetë e angazhuar me fëmijët, por edhe të duket gjithnjë si super seksi. E tillë shfaqet Zaimia Vasjari edhe në të përditshmen.

zaimia vasjari

Paparaci ynë ka mundur ta fotografojë këngëtaren në një qendër tregtare, teksa është duke bërë “shopping”. Ndonëse e angazhuar me fëmijët, duket se ajo gjetur kohë edhe për të veten, ta shijoj këtë ditë duke bërë blerjet.

zaimia vasjari3

Në një formë fizike perfekte, e veshur me fustan dimëror dhe çizme të gjata, ajo vijon të duket sharmante, duke ruajtur ende “fronin” si një ndër femrat më seksi në vendin tonë. Pak kohë më parë, ajo ishte e ftuar në “Zemër Luana”, ku dhe ndau disa detaje nga jeta e saj e re si nënë.

zaimia vasjari1

Këngëtarja u përfshi në një lojë bashkë më dy të ftuarat e tjera, Semi Jaupaj dhe Kanita ku do të flisnin për çështjet e zemrës. Zaimina me shumë sportivitet u përgjigj duke thënë që ajo ka pasur njohjen më të çuditshme duke bërë deklartën e fortë: “Kur jam dashuruar unë ka qenë koha e qerosëve me ‘X5′”.

zaimia vasjari2

Përgjigja e saj shkaktoi të qeshura në studio dhe është pasuar me një batutë të Besit, i cili i thotë: “Por, ti zgjodhe atë me ‘X6′”.

zaimia vasjari5

Ndërkohë që rikujtojmë se bashkëshorti i Zaiminës, Klodi është qeros e kjo është arsyeja që Zaimina ka bërë këtë deklaratë.

zaimia vasjari6

zaimia vasjari4 zaimia vasjari7 zaimia vasjari8 zaimia vasjari9 zaimia vasjari1o aa saA zaimina-vasjari-khloe zaimina vasjari zaimina vasjari2 zaimina vasjari5 zaimina vasjari (2) zaimina vasjari (3) zaimina vasjari (16) zaimina vasjari (17) zaimina vasjari (15) zaimina vasjari (14) zaimina vasjari (5) zaimina vasjari (1)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura