FOTOT nga paparazzi/ Ish-ministrja habit me veshjen e çuditshme në Parlament

| 14:30
SHPËRNDAJE

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, bie në sy vazhdimisht për veshjen e saj disi më të veçantë dhe më informale sesa koleget e saj deputete apo ministre.

kumbaro

Një tip mjaft sportiv, nuk mbajmë mend ndonjëherë ndonjë veshje formale të zonjës Kumbaro, duke krijuar kështu stilin e saj unik që e identifikon. Këtë të enjte ajo erdhi në Parlament me një fund-pantallon të gjerë dhe shumë të pazakontë, sidomos në ato ambiente./Panorama.al

IMG_5016 kumbaro1 kumbaro2 kumbaro-2

PANORAMA PLUS

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.