Fotot nga paparazzi/ Ervin Salianji në Panair për të marrë librat e preferuar! Çfarë zgjodhi për të lexuar

Nov 26, 2022 | 17:56
SHPËRNDAJE

Ervin Salianji është deputet i Partisë Demokratike, i cili ka “lënë” për pak detyrën si deputet për t’iu bashkangjitur Panairit për të marrë librat e tij të preferuar.

ervin salianji6

Siç mund të shikohet dhe nga zgjedhja që ai ka bërë, deputeti i Partisë Demokratike ka qenë i dyzuar mes librit Michelle Obama “Becoming” dhe librit të Sarkozisë.

ervin salianji5

Ndoshta ju do të kishit pritshmëri si deputet ai do të zgjidhte libra publicistike apo libra që ka lidhje me politikën, por ai ka zgjedhur ta tregojë natyrën e politikanit edhe në përzgjedhjen e librave por këtë herë disi më të relaksuar duke qenë se përzgjedhjet e tij janë bestsellerët e momentit.

ervin salianji4

Ndërkohë, nuk mund të linim pa përmendur edhe veshjen e tij. Edhe në të përditshmen e tij, Salianji mbetet ndër të veshurit më mirë. Kombinimet e tij tërheqin vëmendjen, e duket se jo vetëm në oborrin e Parlamentit.

ervin salianji3 ervin salianji2 ervin salianji1 ervin salianji

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura