Fotot nga paparazzi/ Deputeti i PS-së “larg” kostumit të politikanit, stil casual dhe gazmor! S’kursen përqafimin me kolegen në mes të rrugës

Oct 2, 2022 | 21:55
SHPËRNDAJE

Ky është mandati i tij i parë si deputet në Kuvendin e Shqipërisë. Flasim për Etjen Xhafajn, që shumë shpejt e shndërroi veten në një figurë të mediatizuar politike.

etjen xhafa klotida bushka blendi klosi15

Ndonëse në moshë të re, Xhafaj është gjithnjë politikisht korrekt në veshjen e tij, duke zgjedhur daljet zyrtare me kostum dhe kravatë.

etjen xhafa klotida bushka blendi klosi1

Por këtë herë paparaci ynë ka mundur ta fotografojë disi më casual, teksa ishte pjesë e mbledhjeve që zhvillohen në Kuvend.

etjen xhafa klotida bushka blendi klosi

Por teksa shfaqet me kolegët e tij të Partisë Socialiste, na bie në sy që në të përditshmen e tij ai është edhe tip gazmor, veç se casual. Si shihet ai nuk i ka fshehur disa lëvizje disi më të çlirëta për miqtë e partisë.

etjen xhafa klotida bushka blendi klosi3

Pas ‘lojrave’ në trotuar, Etjeni nuk e ka kursyer edhe një përqafim për kolegen, Klotilda Bushka. Një skenë kjo e pazakontë nëse flasim për politikanët, ndaj edhe nuk mund t’i shpëtonte syrit tonë.

etjen xhafa klotida bushka blendi klosi2 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi4 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi5 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi7 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi6 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi8 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi9 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi11 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi10 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi12 etjen xhafa klotida bushka blendi klosi13

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura