Fotot nga paparazi/ Paulin Sterkaj injoron veshjen parlamentare, vjen me xhaketë lëkure dhe pantallona xhins

| 23:50
SHPËRNDAJE

Nëse Bashkim Fino kishte përdorur vetëm një element sportiv në veshjen e tij, kapelen, Paulin Sterkaj, deputeti i PS-së, kishte ardhur i veshur i tëri sport.

Me xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona xhins, Sterkaj dukej sikur nuk kishte dalë nga shtëpia me mendimin për të ardhur në Parlament, por ishte penduar rrugës.

/Panoramaplus.al

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.