Fotot nga paparazi/ Deputetet që preferojnë ta kalojnë kohën në kafe

| 20:46
SHPËRNDAJE

Ediola Braha, e cila mori mandatin që la Vangjel Tavo i LSI-së dhe Aurora Mara po e LSI-së, janë dy nga deputetet që shihen vazhdimisht në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Gjatë pushimit në seancat parlamentare, dy zonjat shihen më së shumti në bar duke pirë kafe dhe duke biseduar me njëra-tjetrën.

Njëra vjen nga Veriu i Shqipërisë dhe tjetra nga Jugu dhe i bashkon logoja e partisë ku ato ishin zgjedhur për të qenë në listat për deputete.

/Panoramaplus.al

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.