Fotot nga paparazi/ Bledi Çuçi u tregon kolegëve albumin e tij të fotove

| 22:10
SHPËRNDAJE

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi, është parë këtë të hënë para Parlamentit me një albm fotosh në dorë.

Duket që fotot janë të tijat ose edhe të familjarëve ose miqve.

Ai ka dashur që këto kujtime t’i ndajë bashkë me kolegët.

Paparazzi ynë ka kapur një moment teksa Bledi ia tregonte fotot ministres së Kulturës, Elva Margariti.

/Panoramaplus.al

        

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.