Fotot nga paparazi/ Anjeza Maja, pas Ramës edhe në …

| 17:01
SHPËRNDAJE

Ka lënë ekranet e mëdha dhe emisionet që drejtonte dikur për të punuar në ERTV, ekranin e Kryeministrit Rama, i cili transmeton për momentin vetëm në “Facebook”. 

Aty moderatorja e njohur ka rubrikën e saj. Pak ditë më parë, paparazzi ynë e fotografoi Anjezën duke dalë nga Parlamenti.

E veshur sport dhe me atlete, pa makeup dhe me nxitimin e një dite të ngarkuar, Anjeza ka biseduar me një punonjëse të Kuvendit dhe është larguar më pas që andej.

Në verën e kaluar, Anjeza u rikthye në ekran për të prezantuar Maratonën e Këngës. /Panoramaplus.al

   

anjeza-maja4 anjeza-maja1 anjeza maja

   

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.