FOTOT/ Nga atletet tek skarpinat, kryeministri “lançon modën e re” në Parlament

SHPËRNDAJE

Gazetarët dhe kameramanët u kapën në befasi teksa panë Kryeministrin Rama që doli nga dera e përparme e Parlamentit, pasi ai zakonisht del nga dera mbrapa.

RAMA

Gazetarët në fillim menduan se ai doli aty për të dhënë ndonjë deklaratë për mediat, por në fakt jo, Rama takoi disa deputetë dhe iku menjëherë. Por ama, për një gjë ia vleu dalja nga dera përpara e Ramës, pasi patëm mundësi ta shohim në detaje se si ishte veshur.

RAMA1

Kësaj here ai kishte hequr dorë nga atletet dhe në vend të tyre kishte veshur këpucë të hapura nga para dhe pa çorape, tamam si një personazh spektakli, pasarelash apo sporti.

PANORAMA

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakUellsi humbi përballë Danimarkës, Bejl: Arbitri gaboi, nëse do të ishim në Uells…
Artikulli tjetërVjedhja 100 mijë euro në bankë, si u zbulua se autor ishte punonjësi. Tërhiqte para nga arka dhe ...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.