Fotot më seksi të Roza Latit, komentuesit kanë një kërkesë për moderatoren

SHPËRNDAJE

Stilisti Niko Komani dhe moderatorja Roza Lati njihen për miqësinë e tyre. Ata janë gjithmonë gati që të sjellin projekte të guximshme.

roza la

Dje, Niko ka publikuar në rrjetet sociale disa fotografi mjaft provokuese të moderatores së njohur, e cila vjen në një tjetër version të sajin.

Siç shihet nga fotot, Roza mban veshur vetëm një palë geta me gurë, ndërsa në pjesën e sipërme gjinjtë i ka të mbuluar me ngjitëse dhe një aksesor që lidhet në bust.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/fotot-me-seksi-te-roza-latit-komentuesit-kane-nje-kerkese-per-moderatoren/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.