FOTOT/ Mark Frroku shfaqet për herë të parë në hotelin luksoz, që kur la burgun

SHPËRNDAJE

Ish-deputeti Mark Frroku u lirua nga burgu rreth dy javë më parë. Vendimi u dha nga Gjykata e Fierit, por lirimi u bë me kusht. Frroku është dënuar për fshehje të pasurisë dhe ndërtim të paligjshëm.

LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE LINKUN

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/mark-frroku-shfaqet-per-here-te-pare-duke-dale-nga-hoteli-luksoz-qe-kur-la-qeline-e-burgut/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.