FOTOT/ Marina Vjollca nuk njihet, shikoni si dukej kur sapo kishte nisur karrierën

SHPËRNDAJE

Ajo është sot një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe një ndër më simpatiket e ekranit.

Marina Vjollca, me një karriera prej më shumë se 10 vitesh ne televizion, ka ndryshuar shumë me kalimin e viteve, e sigurisht është bërë më e bukur.-640-0-5b8ae3d758351

Por si dukej ajo në vitet e para të karrierës?

Pamjet janë publikuar nga arkiva e Top Channel, teksa shihet Marina kur sapo kishte kaluar si prezantuese e Procesit Sportiv në këtë ekran.

-640-0-5b8ae3d5604a9 -640-0-5b8ae3d65e28c

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.