FOTOT/ Makina përmbys në autostradë, disa persona të plagosur

SHPËRNDAJE

Mbrëmë vonë në autostradën “Ibrahim Rugova” ka ndodhur një aksident shumë i rëndë, ku janë përfshirë dy vetura.

Si pasojë e këtij aksidenti raportohet se disa persona janë lenduar dhe ata me autoambulancë janë dërguar për trajtim mjeksor.

Gazetari i Magazina.al në vendin e ngjarjes, ka thënë se aksidenti ka ndodhur në afersi të Malisheves, dhe ashtu si shihet një makinë është rrokullisur në mes të rrugës, ndërsa në vend të ngjarjes janë edhe Policia e Kosovës.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakQeveria populiste e Italisë, ja çfarë ka vendosur Merkel
Artikulli tjetërPas 25 vitesh dëbohet familja shqiptare në Gjermani, vajza me lot në sy: 5 policë erdhën natën dhe...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.