FOTOT/ Makina e deputetit Rakipi pas aksidentit, ku humbi jetën 53-vjeçari

SHPËRNDAJE

Pas akaidentit qe ndodhi rreth orës 04:41, kur deputeti i PDIU-se, Aqif Rakipi perplasi me makinen e tij nje 53-vjecar në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, dalin pamjet e para te automjetit qe shkaktoi aksidentin.

Aksidenti ndodhi në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident automobilistik.

Fotot e vendit te ngjarjes dhe te makines se deputetit i ka siguruar “Panorama”.

dep1log deplog

 

“Menjëherë është nisur patrulla e policisë për të verifikuar informacionin, e cila pak minuta më vonë ka konstatuar një person në rrugë pa shenja jete, dhe në këto momente, afërsisht në orën 04:51 minuta, Komisariati i Policise nr.2 ka njoftuar që në këtë Komisariat është paraqitur shtetasi A. R., me automjetin e tij, tip Mercedes (i dëmtuar në pjesën e përparme të tij) i cili deklaroi se ka përplasur një person në autostradë dhe po dorozohej në Komisariat”.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNënkryetari i AKR-së nuk ia jep votën PAN-it edhe nëse këtë e bën Pacolli
Artikulli tjetërLinda Rei gjen të dashur në Zvicër, kush është djali i biznesmenit që që po e çmend me jetë luksi

2 KOMENTET

  1. Nga perplasja duket qe ka qene me shume se shpejt, te burgoset si gjithe te tjeret per tere jeten. Ky plehre deputet nuk ka ndaluar as per ti dhene ndihmen e pare ta dergonte ne spital.

Comments are closed.