FOTOT/ Linda Rama, në panair. Momentet kur blen librin dhe takohet me kritikun e Kryeministrit

Nov 17, 2019 | 11:02
SHPËRNDAJE

Linda Rama, bashkeshortja e kryeministrit te Shqiperise, ka qene nje nder vizitoret e Panairit te Librit.

Ne shoqerine e vajzes se saj, ajo eshte fotografuar teksa ka ndaluar ne stenden ku ka ekspozuar librin e tij me poezi, gazetari Andi Bejtja. qe njihet si nje kritik i hapur i kryeministrit Rama.

Tiranapost.al, ka publikuar fotot nga takimi mes Linda Rames dhe Bejtjas, qe eshte shoqeruar me buzeqeshje dhe me pas ka blere librin e tij.

thumbnail_Linda-Rama-1 thumbnail_Linda-Rama-3 thumbnail_Linda-Rama-2

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.