FOTOT/ Kryeministri u ndaloi pushimet jashtë, ministrat mbeten më të bardhë se bora

SHPËRNDAJE

Kjo ka qenë fundjava e fundit e plazhit, të paktën për shumicën e njerëzve, pasi dihet që në Shqipëri kemi ditë me diell edhe në tetor. Por me mbarimin e gushtit, njerëzit zakonisht i rikthehen punëve të përditshme.

rama qeveria vlore

Ndërkohë, në këtë faqe janë dhe politikanët e fundit për këtë sezon veror, që paparazzi ynë arriti të fotografojë fundjavën e kaluar në plazhet e Jugut të Shqipërisë.

TË PLOTË E LEXONI NË PANORAMA PLUS

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/gjithe-veres-jane-pare-ne-plazh-por-peleshi-dhe-gjiknuri-jane-akoma-te-bardhe-si-shkumes/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShkëmbi kundër Devollit: Nuk mendoj… miqësinë
Artikulli tjetër"Kush flet për ndryshim kufijsh është proserb e prorus"

S'KA KOMENTE

Comments are closed.