FOTOT/ Ja shtëpia ku jetoi Nënë Tereza deri në moshën 18-vjeçare

| 14:25
SHPËRNDAJE
 

Këto janë foto nga Shtëpia Muze e Nënë Terezës në Shkup të Maqedonisë, ku ajo jetoi deri në moshën 18-vjeçare.

1-8 Gedenkhaus-von-Mutter-Teresa-in-Skopje-Mazedonien Dom-Pamięci-Matki-Teresy-w-Skopje-Macedonii Statue-Mother-Teresa-Memorial-Museum-Skopje Furniture-Memorial-House-Mother-Teresa Mother-Teresa-Museum-Skopje-Macedonia

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.