FOTOT/ Instruktorja me seksi në botë ju tregon 5 ushtrime për të pasme perfekte

Feb 12, 2016 | 17:50
SHPËRNDAJE

Femrat me trupin e palestruar dhe me format perfekte janë në qendër të vëmendjes ditët e sotme.

Katya Henry është një shembull perfekt i këtyre femrave, të cilat ushtrohen fort në palestër dhe arrijnë një trup ‘bombë’.

rxhikhn tumblr-nw8l35xzsh1taycy1o1-1280

Bukuroshja 21-vjeçare nga Miami, është instruktore fitnesi dhe është bërë shumë e ndjekur në Instagram, me rreth 2 milion ndjekës…e jo vetëm nga djemtë por edhe nga vajzat të cilat mësojnë prej saj disa ushtrime bazë për të formuar një trup të bukur, shkruan ‘Cosmopolitan’.

48_1455259021-1530932 56_1455259015-7881002 8TzHvD6 1118full-katya-elise-henry 1080full-katya-elise-henry

Më poshtë ju mund të mësoni dhe aplikoni 5 ushtrimet të cilat do t’iu ndihmojnë për një fundshpinë të tonifikuar.
gallery-1450108602-katya-butt-workout (4)

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.