Fotot hot/ Jeta në varkë, kapitenia Eva Murati ndez rrjetin

Jun 27, 2022 | 21:04
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur, Eva Murati, ka ndezur “Instagram”-in e saj, duke postuar disa foto nga varka, teksa është duke kaluar pushimet verore pas një sezoni të gjatë në ekran.

Collage Maker-27-Jun-2022-08.56-PM

Ajo ka publikuar dhe një foto me bikini dhe kapele kapiteni anijeje, ku krahas saj shkruan: “Le të vendosë kapiteni”, ndërsa në një foto tjetër: “Jeta në varkë”.

Eva Muratieva2eva3eva4eva5eva6

 

 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura