FOTOT/ Edhe pse 59-vjeçe, Irma Libohova mahnit me linjat e saj trupore e veshur me bikini

| 10:48
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja Irma Libohova nuk njeh moshë. Ajo ka mahnitur me linjat e saj trupore në një foto të postuar në rrjetin social Instagram teksa shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Irma Libohova pozoi me bikini e shtrirë në breg të detit duke vënë në pah linjat e saj perfekte trupore.

Në moshën 59-vjeçare, këngëtarja ka një trup për tu pasur zili nga të gjitha vajzat e reja.

“☀️Mirëmëngjes nga kaltërsitë e detit Jon! 🍹 🏖 Shqipëria është e bukur 😍”– shkroi këngëtarja krahas fotos.

Ndërsa mori komente të shumta pozitive për fizikun e saj.

/Panoramaplus.al

   

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.