Fotot e nxehta/ Gruaja e futbollistit tërbon rrjetin me videon e fundit, por rrezikon 3 vite burg. Detaji që irritoi fansat

| 12:31
SHPËRNDAJE
 

Bashkëshortja e futbollistit ukrainas Mykola Moroziuk mund të përballet me një dënim me 3 vite burg për abuzim e simbolet shtetërore pasi ajo këndoi himnin kombëtar të Ukrainës teksa kishte pozuar duke treguar të brendshmet.

Siç raporton RT, Irina Moroziuk shpërndau postimin më 1 shkurt në rrjetet sociale dhe bëri fansat të reagojnë shumë keq në mediat sociale.

Videoja, e cila ka qarkulluar në internet duke u bërë virale, tregon Moroziuk të veshur me një palë pantallona të gjera blu të errët të ulura të cilat ekspozonin të brendshmet e verdha.

Një kombinim ngjyrash që përputhet me atë të flamurit të Ukrainës. Biondja mund të shihet duke u filmuar në pasqyrë dhe duke kënduar himnin kombëtar të Ukrainës.

Ajo njihet për postimet e saj provokuese dhe gjysmë e zhveshur, po të shohësh profilin e saj në rrjetet sociale.

3f7313a73d424ae8 image 56_1_1_1577887948-400x400 46174612_762947070737375_2107992503727744740_n.jpg-nggid047827-ngg0dyn-1200x1200x100-00f0w010c010r110f110r010t010 5c9f34ed66a97cfc7bd16cf4 5e3fb3c25542870fc8f05136 5e3ebaf220302770211f367a

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.