FOTOT/ Deputetja e PS feston ditëlindjen në Londër në shoqërinë e…

SHPËRNDAJE

Deputetja e qarkut të Kukësit për Partinë Socialiste, Mimi Kodheli, ka festuar sot ditëlindjen.

Ka qenë ish-deputeti i LSI, Ylli Shehu, ai që ka treguar disa foto nga një festë private.

Sipas tij darka për ditëlindjen e Kodhelit është bërë në Londër së bashku me disa djemtë kuksian.

41570469_1853142368136873_5332277923200106496_n

“Në ditëlindjen e Mimi Kodhelit, deputetes së Kukësit, mes djemsh të këtij qarku në Londër.  Sa vjeç mbushi Mimi? E kush di ta thotë? E sigurt më pak nga të gjithë ne në këtë tryezë”, shkruan Shehu në një postim në Facebook.

41685389_1853142351470208_4197692286814912512_n

Në këtë darkë bie në sy dhe prania e një deputeti të LSI, Luan Ramës.

41539534_1853142354803541_280297258023387136_n41539638_1853142361470207_5149533352587427840_n

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.