FOTOT/ “Bastard, nuk me bëre dot asgjë”, babai i Ermal Metës aktiv në rrjetet sociale, ja si e mbështeste të birin

SHPËRNDAJE

Kantautori shqiptar, Ermal Meta dhe Fabrizio Moro rrembyen cmimin e madh te Sanremos, duke u shpallur fitues me këngën e tyre “Non mi avete fatto niente”.

27657099_1450620278382120_2537845703897009523_n

Pas peripecive me pezullimin njehere nga gara e me pas me rifutjen serish ne konkurrim, shqiptari Meta dhe Moro befasuan me interpretimin e tyre dhe performancen e cila u cilesua e jashtezakonshme, duke bere per vete publikun italian qe i moren edhe votat.

Kënga “Non mi avete fatto niente” ka në thelb terrorizmin, por për herë të parë që e ka kënduar, këngëtari shqiptar, ka menduar për fëmijërinë e tij shumë të vështirë.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/fotot-bastard-nuk-me-bere-dot-asgje-babai-i-ermal-metes-aktiv-ne-rrjetet-sociale-ja-si-e-mbeshteste-te-birin/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPse u rrëzua avioni? ‘Bënë gjithçka gabim, ata i vranë 71 njerëz’, flet piloti i njohur rus
Artikulli tjetërAutogoli i vitit, Shehi: Dita më e keqe e jetës, ju tregoj çfarë më thanë shokët

S'KA KOMENTE

Comments are closed.